Historie specialisty na obalový materiál, pytle, sáčky a tašky

Firma AXPEL MADE s.r.o. byla založena roku 2008 dvěma společníky, kteří již v té době měli více než desetileté zkušenosti v oblasti papírových obalů a tisku papírových pytlů, papírvých sáčků a papírových tašek. V začátcích nepatrná a malá firma začala budovat své postavení na českém trhu. Postupem času se společnost rozvíjela a rozšiřovala svou působnost, která začala sahat i do několika evropských zemí díky nově příchozím zaměstnancům. Později se náš prodej posunul i za hranice Evropy a export se stal významnou částí obratu naší firmy, stále však zůstalo meritum: stát se nejspolehlivějším partnerem zejména v oblasti výroby papírových pytlů, výroby papírových sáčků,výroby papírových tašek s potiskem, tedy obalových materiálů. V roce 2018 se firma přestěhovala do nových prostor ve Frýdlantu nad Ostravicí, které splňují nejpřísnější normy a veškeré požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Naším cílem je ve spolupráci se zákazníky tvořit perfektní obaly pro jejich produkty. Servis,spolehlivost a kvalita je u nás vždy na prvním místě.

K hlavním přednostem naší firmy patří výborná komunikace, kvalitní poradenství v oboru a hlavně spolupráce při nových projektech.

Díky ověřeným a kvalitním dodavatelům papíru od předních světových výrobců jsme schopni garantovat stabilní kvalitu našich obalů.

Během naší existence se z firmy AXPEL MADE s.r.o. stal silný partner pro spoustu malých, středních i velkých firem a spokojenost našich zákazníků je utvrzována jejich dlouholetou spoluprací s námi.