Papírové tašky s potiskem

Papírové tašky

Papírové tašky jsou široce užívány v průmyslové výrobě například pro balení kočkolitu, krmiva pro zvířata nebo dřevěného uhlí či briket. Dále se papírové tašky užívají také v obchodních řetěžcích,pekařstvích, fast-foodech, módních obchodech a podobně.

Rozlišujeme dva druhy úchytů papírových tašek.

Papírové tašky s plochým úchytem

Nejčastěji jsou tyto papírové tašky užívány v průmyslu a fast-foodech pro odnos jídla s sebou. Co se týče papírových tašek pro průmyslovou výrobu, jsou zpravidla dvouvrstvé a jsou vhodné také pro automatické balící linky s vysokým výkonem. Vysoká kvalita papírových tašek umožňuje bezproblémový chod v jakékoli výrobě. V případě balení mastného produktu je možné užít papír povlékaný PE,který poskytuje proti mastnotě výbornou bariéru. Plochý úchyt papírové tašky je příjemnější na uchopení i při těžším obsahu tašky, proto jej vídáme například na papírových taškách pro zvířecí krmivo, které může mít i přes 10kg.

Papírové tašky s krouceným úchytem

S těmito papírovými taškami se setkáváme převážně v módních obchodech. Elegantní papírovou tašku jsme Vám schopni potisknout až několikabarevným logem či texty nebo obrázky charakterizující její obsah. Díky těmto papírovým taškám poskytnete zákazníkovi nejen elegantní způsob přenesení zakoupeného produktu domů, ale uděláte z nich chodící reklamu Vaší značky.

Technické možnosti papírových tašek

Rozměry:

 

Šíře: 175 - 450mm
Délka: 230 - 670mm
Dno: 70 - 220mm

 

 

 

 

Další možnosti:

  • gramáž papíru 70gsm - 120gsm
  • plochý úchyt lepený zevnitř, zvenku nebo v případě dvouvrstvých tašek mezi vrstvami
  • možnost užití vnitřní vrstvy povlékané polyethylenem užívaným jako bariéra proti mastnotě

 

Luxusní papírové tašky

Nabízíme také papírové tašky pro luxusní zboží o vysokých gramážích papíru s možností laminace a bavlněným úchytem. Používají se zejména pro drahé a luxusní zboží jako jsou hodinky, šperky a podobně. Na tyto papírové tašky nabízíme zejména offsetový tisk,který umožňuje rozlišení maximální možné kvality s možností laku či laminace. Vzhledem k okruhu využití a způsobu výroby tohoto produktu jsme schopni nabídnout výrobní série již od 500ks.