FAQ

 

Dotazy k výrobě pytlů, sáčků, tašek, obalů

 

Vaše nejčastější otázky k výrobě papírových pytlů, sáčků a tašek

Náš obchodní tým Vám vždy rád poradí na telefonních číslech či mailových adresách uvedených v Kontaktech, přesto zde ale uvedeme několik Vašich častých dotazů ohledně výroby papírových pytlů,výroby papírových sáčků a výroby papírových tašek s potiskem.

 

Chtěl/a bych osvěžit design obalů pro některý z mých produktů, popř. potřebuji vytvořit design úplně nový. Do jaké míry jste mi schopni pomoci?

Díky našim spolehlivým a ověřeným grafikům jsme schopni se Vám postarat o modernizaci či tvorbu Vašeho designu od začátku do konce, ať už se jedná o tašky, pytle, sáčky či další obalový materiál.

Dokážete mi poradit jaký rozměr či materiál pro můj obal nejlépe zvolit?

Rádi pomůžeme také v této otázce a využitím našich zkušeností doporučíme jak nejvhodnější rozměr, tak materiál podle produktu,který se bude balit.

Jak produkty před odesláním balíte?

Papírové sáčky a papírové tašky jsou baleny na paletách o základně 80x120cm, zpravidla v kartonových krabicích. Na paletě jsou zafixovány a zabezpečeny kartonovými rohy a stretch fólií. Papírové pytle jsou baleny na paletách o základně až 120x120cm, na kterých jsou volně ukládány, poté jsou stlačeny, přikryty dřevěným víkem, spáskovány a až těsně před odesláním ovinuty stretch fólií,díky čemuž předcházíme vlhkosti dodávaných pytlů.

Jste schopni zařídit přepravu zboží do mé firmy?

Ano, přeprava do Vašeho výrobního závodu či provozovny je v drtivé většině případů zajištěna za pomoci našich smluvních partnerů. Vzhledem k faktu, že naši zákazníci jsou rozeseti po celé Evropě i mimo ni, jsme v tomto ohledu velmi zkušení a také na dlouhé vzdálenosti jsme schopni velice rychlé reakce a co možná nejdřívějšího dodání.

Máte potřebnou certifikaci pro potravinářský průmysl?

Ano, mezi našimi klienty jsou také významné evropské mlýny či cukrovary, které pravidelně vyžadují veškerou certifikaci pro odvětví potravinářských obalů, proto nás v tomto ohledu nic nepřekvapí.

Jste certifikováni pro obaly na léčiva?

Ano, pro většinu námi nabízených produktů splňujeme podmínky pro obaly na léčiva (farmaceutika).

Jaká je minimální objednávka?

Zpravidla je minimální množství na objednávku 1 paleta zboží. Je to ale velice relativní a je nejlepší se spojit s naším obchodním týmem, který se bude snažit najít kompromis, který povede ke spokojenosti obou stran.

 

 

Papírové obaly nejvyšší kvality

                                                   

Velkoobchod s papírovými taškami
Výrobce papírových tašek AXPEL MADE
Vnitřní prostory AXPEL MADE
Zasedací místnost AXPEL MADE
Sklad velkoobchodu s papírovými obaly
Sklad na ekologické papírové pytle
Regály s papírovými taškami, obaly a pytly
Sklad velkoobchodu  AXPEL MADE