Potisk

 

Potisk papírových pytlů, papírových sáčků, papírových tašek a rolí

 

Tisk z role na roli

Přestože specializací naší firmy jsou především papírové pytle, výroba papírových sáčků, papírové tašky a sáčky s potiskem, tedy veškerý obalový materiál, jsme schopni za zajímavých podmínek nabídnout také potištěný papír v rolích.

Naše moderní vybavení nám umožňuje tisknout ve velmi vysoké kvalitě ať už jde o flexografický nebo EB offsetový tisk. Vysoký výkon tiskáren garantuje dostatečnou výrobní kapacitu, proto jsme schopni potištěným papírem v roli zásobovat i velké odběratele. Nabízíme také možnost nařezání role na menší šíře.

Hledáte-li tiskárnu, která Vám dodá špičkový potištěný papír v roli pro balení cukru, koření či dalších sypkých materiálů, neváhejte nám zaslat poptávku.

 

Flexografický tisk

Možnost potisku až 8 barvami v provedení HD flexo s možností nanesení flexo laku. Barvy, které používáme při tisku jsou vodou ředitelné, proto jsou zdravotně nezávadné a tím pádem určeny mimo jiné pro přímý styk s potravinami. Kvalita tisku je garantována nejen zkušenými tiskaři, ale také kvalitními barvami a vysokou jakostí papíru. Moderní technologie tiskárny umožňují vysokou kontrolu nad kvalitou tisku i při plné rychlosti.
 

Offsetový tisk

Možnost potisku až 6 barev za použití EB (Electron Beam) barev a 2 roto (neboli hlubotiskových) barev. EB barvy, které jsou sušeny elektronovým paprskem, což v porovnání s UV sušením je nesrovnatelně účinnější a zaručuje nulovou migraci škodlivých látek. Technologie EB offsetového tisku byla speciálně vyvinutá pro potravinářský a farmaceutický průmysl.