Papírové sáčky kupecké a s obdélníkovým dnem

 

Papírové sáčky

Papírové sáčky jsou jedním z nejpopulárnějších obalů pro spotřebitele. Jejich obliba vzrostla především proto, že jsou ekologické, jelikož k jejich výrobě se používá recyklovaný papír, „kratf“ papír nebo jejich mix. Z tohoto důvodu mají papírové sáčky hnědou nebo bílou barvu. Naše sáčky lze i dále recyklovat.

Na míru vám vyrobíme různé druhy papírových sáčků s potiskem i bez, stačí si jen vybrat. Nabízíme také papírové obaly na jídlo neboli gastroobaly

 

Papírové sáčky s obdélníkovým dnem

Papírový sáček je jeden z nejpopulárnějších obalů pro spotřebitele a v posledních letech také jasnou volbou z pohledu ekologie. Tradiční volně stojící konstrukce je pro mnoho lidí praktická a stává se tak přidanou hodnotou pro Váš produkt, která se může stát rozhodující pro spoustu konečných zákazníků.
 

Více informací


 

Papírové sáčky ploché kupecké

Papírové sáčky Plochý neboli kupecký sáček je jistě všem známý svou jednoduchou konstrukcí a je využíván poměrně širokým spektrem odběratelů. Nejčastěji bývají tyto sáčky používány jako papírové sáčky pro fast-food neboli rychlé občerstvení, papírové sáčky na bagety pro pekárny a supermarkety, lékárenské papírové sáčky, papírové sáčky na kuřata a podobně.
 

Více informací


 

Papírové sáčky s okénkem

Ekologické papírové sáčky s okénkem jsou oblíbené především k balení čerstvého pečiva. Jsou zdravotně nezávadné, a proto mohou být využívány pro kontakt s potravinami. Průhledné okénko můžeme aplikovat jak do papírových sáčků na neboli plochých, tak i do papírových sáčků s obdélníkovým dnem.

Více informací


 

Papírové sáčky s křížovým dnem

Papírové sáčky s křížovým dnem jsou dalším typem obalového materiálu, který vyrábíme. Tyto sáčky se vyznačují tím, že mají dno tvořené spodní křížovou záložkou. Kromě tohoto typu sáčků vyrábíme i papírové sáčky s obdélníkovým dnem a papírové sáčky ploché neboli kupecké.

Více informací