Papírové tašky s potiskem

 

Papírové tašky s potiskem i bez pro velkoobchody

Papírové tašky pro velkoobchody s vlastním potiskem, ale i bez potisku, se staly oblíbeným druhem odnosných tašek. Jsou široce využívány jak v průmyslové výrobě, tak i v obchodních řetězcích, fast-foodech, módních obchodech a dalších. Zjistěte více informací o výrobě papírových tašek určených nejen pro velkoobchody, výroba papírových obalů a tašek je naše specialita.

Papírové tašky jsou ekologické a přírodní, jelikož jsou vyráběny z recyklovaného papíru, „kraft“ papíru nebo z jejich mixu. Z tohoto důvodu mají hnědou, případně bílou barvu. Naše tašky jsou navíc i dále recyklovatelné. Díky tomu chrání přírodu a podporují udržitelný rozvoj.

 

Papírové tašky s plochým úchytem

Nejčastěji jsou tyto papírové tašky užívány v průmyslu a fast-foodech pro odnos jídla s sebou. Co se týče papírových tašek pro průmyslovou výrobu, jsou zpravidla dvouvrstvé a jsou vhodné také pro automatické balící linky s vysokým výkonem. Vysoká kvalita papírových tašek umožňuje bezproblémový chod v jakékoli výrobě. V případě balení mastného produktu je možné užít papír povlékaný PE, který poskytuje proti mastnotě výbornou bariéru. Plochý úchyt papírové tašky je příjemnější na uchopení i při těžším obsahu tašky, proto jej vídáme například na papírových taškách pro zvířecí krmivo, které může mít i přes 10 kg.
 

Více informací

 

Papírové tašky s krouceným úchytem

S těmito papírovými taškami se setkáváme převážně v módních obchodech. Elegantní papírovou tašku jsme Vám schopni potisknout až několikabarevným logem či texty nebo obrázky charakterizující její obsah. Díky těmto papírovým taškám poskytnete zákazníkovi nejen elegantní způsob přenesení zakoupeného produktu domů, ale uděláte z nich chodící reklamu Vaší značky.
 

Více informací

 

Papírové tašky s logem

Papírové tašky s logem jsou hojně využívány k propagaci společnosti, jelikož díky tomuto potisku se z papírových tašek stává chodící reklama vaší značky. Tyto papírové tašky jsou často využívány pro odnos zakoupených produktů, reklamních předmětů či dárků. Mají tak přidanou hodnotu jak pro podnik, tak i pro zákazníky, jelikož budují a posilují povědomí o značce a zároveň slouží jako přenoska věcí.

Více informací

 

Papírové tašky na víno

Papírové tašky na víno jsou ideální nejen k odnosu vína, ale i pro marketingovou propagaci podniku. Proto jsou vhodným pomocníkem jak pro vinaře a prodejce vín, tak i pro podniky, využívající tašky na víno k dárkovým a reklamním účelům.

Více informací

 

Reklamní papírové tašky s potiskem

Reklamní papírové tašky s potiskem jsou velmi oblíbené, jelikož reprezentují danou společnost. Většinou jsou potištěny logem společnosti, jejím sloganem nebo jsou vyrobeny ve firemních barvách. Díky tomu se z papírových tašek stává tzv. „chodící reklama“ vaší firmy.

Více informací