Papírové tašky s potiskem

 

Papírové tašky


 

Papírové tašky s plochým úchytem

Nejčastěji jsou tyto papírové tašky užívány v průmyslu a fast-foodech pro odnos jídla s sebou. Co se týče papírových tašek pro průmyslovou výrobu, jsou zpravidla dvouvrstvé a jsou vhodné také pro automatické balící linky s vysokým výkonem. Vysoká kvalita papírových tašek umožňuje bezproblémový chod v jakékoli výrobě. V případě balení mastného produktu je možné užít papír povlékaný PE, který poskytuje proti mastnotě výbornou bariéru. Plochý úchyt papírové tašky je příjemnější na uchopení i při těžším obsahu tašky, proto jej vídáme například na papírových taškách pro zvířecí krmivo, které může mít i přes 10 kg.
 

Více informací


 

Papírové tašky s krouceným úchytem

S těmito papírovými taškami se setkáváme převážně v módních obchodech. Elegantní papírovou tašku jsme Vám schopni potisknout až několikabarevným logem či texty nebo obrázky charakterizující její obsah. Díky těmto papírovým taškám poskytnete zákazníkovi nejen elegantní způsob přenesení zakoupeného produktu domů, ale uděláte z nich chodící reklamu Vaší značky.
 

Více informací


 

Papírové tašky s logem

Papírové tašky s logem jsou hojně využívány k propagaci společnosti, jelikož díky tomuto potisku se z papírových tašek stává chodící reklama vaší značky. Tyto papírové tašky jsou často využívány pro odnos zakoupených produktů, reklamních předmětů či dárků. Mají tak přidanou hodnotu jak pro podnik, tak i pro zákazníky, jelikož budují a posilují povědomí o značce a zároveň slouží jako přenoska věcí.

Více informací


 

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace