Papírové obaly na jídlo - gastroobaly

 

Papírové obaly na jídlo - gastroobaly

Papírové obaly na jídlo nebo také gastroobaly jsou důležitou součástí potravinářského průmyslu. Restaurace a rozvozy se bez papírových tašek, sáčků a jiných obalů neobejdou. V posledních letech jsou velmi oblíbené take away obaly nejen z ekologického hlediska, ale také proto, že dobře vypadají.

V naší nabídce najdete papírové sáčky a papírové tašky, které se skvěle hodí na donášku a rozvoz z restaurace. Papírové tašky mohou být hnědé nebo bílé a vyrobíme vám je na míru – můžete si u nich zvolit konkrétní velikost, gramáž, typ úchytu nebo vlastní potisk.

Potřebujete papírové obaly na jídlo jako jsou hranolky, hamburgery, kebab nebo jiný fastfood? U nás si můžete vybrat z velkého množství možností papírových sáčků a tašek. Máme veškerou potřebnou certifikaci pro potravinářský průmysl, takže si můžete objednat papírové gastroobaly právě u nás.

 

Proč papírové tašky a sáčky právě od nás

  • Vyrobíme vám papírové tašky a sáčky přímo na míru. Můžete si vybrat jejich velikost, gramáž, typ úchytu a tak podobně.
  • Díky našim papírovým obalům bude vaše restaurace ekologická a navíc, papírové tašky a sáčky vypadají dobře.
  • Máme potřebnou potravinářskou certifikaci, takže jsou naše papírové obaly použitelné jako gastroobaly.
  • Díky našemu potisku budou vaše papírové obaly na jídlo „chodící reklamou“ na váš podnik. Každý hned bude vědět, že si lidé nesou jídlo z vaší restaurace.
  • Naše papírové tašky mají vysokou nosnost, některé až 10 kg. Takže se do nich vejde nejen oběd, ale i večeře.
  • Dodáme vám tašky do Česka, ale i do zahraničí.
  • Objednávku doručíme až do vašeho podniku nebo restaurace.

 

Technické možnosti papírových obalů na jídlo

Papírové tašky na jídlo mohou mít různou gramáž od 70 gsm do 120 gsm a nabízíme tři druhy úchytů papírových tašek, ze kterých si můžete vybrat:

Plochý úchyt – tento úchyt je vhodný pro tašky, u kterých předpokládáte, že se v nich budou nosit těžší věci, na jídlo jsou tedy ideální.

Kroucený úchyt – tento druh úchytu působí velmi esteticky, používá se ale spíše v obchodech s módou.

Bavlněný úchyt – tento úchyt působí velmi luxusním dojmem, používá se nejčastěji pro jedinečný sortiment zboží.

Nabízíme také několik druhů papírových sáčků jako jsou sáčky s obdelníkovým dnem, sáčky ploché kupecké nebo papírové sáčky s křížovým dnem. Všechny druhy těchto sáčků se hodí jako gastroobaly. 

 

Potisk papírových gastroobalů

Pro potisk papírových tašek používáme nejmodernější technologie a vysoce výkonné tiskárny. Vaše taška tak bude „chodící reklamou“ vaší restaurace.

Nabízíme dva druhy potisku:

Offsetový – tento druh tisku se hodí na luxusní papírové tašky, používáme hlubotiskové barvy a Electron Beam barvy, tyto barvy jsou vhodné právě do potravinářského průmyslu. Tento druh tisku tedy doporučujeme při použití v gastronomii.

Flexografický – tento druh tisku nabízí potisk až osmi barvami. Je vhodný pro papírové tašky, které se však nepoužívají v potravinářském průmyslu.

Přijímáme objednávky na potisk papírových tašek minimálně od 10 000 kusů, naše výroba je totiž velice vytížená.

 

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši restauraci.