Papírové tašky přírodní

 

Papírové tašky přírodní

Už vás unavují všudypřítomné plasty? Pokud hledáte tašku, která bude vaši značku hrdě reprezentovat a zároveň bude přátelská k životnímu prostředí, pak je pro vás přírodní papírová taška tím pravým řešením.

Dbáme na to, aby byly naše obaly co nejvíce ekologické a sloužily vašim zákazníkům jak nejdéle to jen jde. Díky své lehkosti, skladnosti, ale i vysoké nosnosti patří papír stále mezi nejvyhledávanější materiály.

Velkou výhodou papírových tašek je rychlost jejich rozkladu. Zatímco papír se v přírodě rozloží už po 5 měsících, igelitce trvá rozklad až pětadvacet let. Během rozkladu se plasty rozpadají na mikročástice, které znečišťují půdní i vodní prostředí a ohrožují tak živočichy.  Výroba plastu je navíc závislá na ropě, jejíž zdroje nejsou nekonečné. 

 

Proč říct ano papíru?

  • Je snadno recyklovatelný a rozložitelný
  • Vyrábí se z obnovitelných zdrojů 
  • Je pevný a odolný
  • Je atraktivní pro zákazníky 
  • nízkou uhlíkovou stopu 
  • Je cenově výhodný

Tašky pro velkoobchody i maloobchody vyrábíme z papíru vysoké kvality. Použité papíry jsou vyráběny v rámci Evropy a převážně z evropského dřeva, takže mají nižší uhlíkovou stopu.

Při výrobě používáme recyklovaný papír, kraft papír nebo jejich mix, proto mají tašky charakteristicky hnědou nebo bílou barvu. Po svém dosloužení jsou recyklovatelné, takže budou znovu využity na výrobu dalších produktů. Ani kousek nepřijde vniveč!

Kromě klasických plochých uch může mít vaše taška kroucená ucha nebo bavlněný úchyt. Ten dodá vaší papírové přírodní tašce na luxusu. Nejvíce sluší třeba dárkovým taškám na víno nebo taškám na módní zboží. Přírodní papírovou tašku vám navrhneme přímo míru i co se velikosti a gramáže týče.

Vybrat si můžete ze dvou typů potisků. Záleží jen na vás, zda bude vaši tašku zdobit logo vaší firmy nebo ji necháte v decentní nepotištěné verzi. Zajímá vás více? Přečtěte si o výrobě papírových tašek

Při výběru ideální tašky pro vaše produkty si dáme záležet. Spokojenost vás i vašich zákazníků je pro nás na prvním místě. Ozvěte se nám a společně navrhneme přírodní papírovou tašku, kterou bude radost nosit!