Papírové tašky s krouceným úchytem

 

Papírové taštičky a tašky s potiskem


Papírové tašky jsou široce užívány v průmyslové výrobě například pro balení kočkolitu, krmiva pro zvířata nebo dřevěného uhlí či briket. Dále se papírové tašky užívají také v obchodních řetěžcích,pekařstvích, fast-foodech, módních obchodech a podobně.

Rozlišujeme dva druhy úchytů papírových tašek.

 

Papírové tašky s krouceným úchytem

S těmito papírovými taškami se setkáváme převážně v módních obchodech. Elegantní papírovou tašku jsme Vám schopni potisknout až několikabarevným logem či texty nebo obrázky charakterizující její obsah. Díky těmto papírovým taškám poskytnete zákazníkovi nejen elegantní způsob přenesení zakoupeného produktu domů, ale uděláte z nich chodící reklamu Vaší značky.

Papírové tašky a taštičky s krouceným úchytem

 

 

 

Technické možnosti papírových tašek

 

Rozměry

Vyrábíme malé papírové taštičky i velké papírové tašky. Rádi vám vyrobíme tašky přesně podle vašich představ. Na výběr máte z tohoto rozpětí rozměrů:

Šíře Délka Dno
175 - 450 mm 230 - 670 mm 70 - 220 mm

Další možnosti

  • gramáž papíru 70 gsm - 120 gsm
  • plochý úchyt lepený zevnitř, zvenku nebo v případě dvouvrstvých tašek mezi vrstvami
  • možnost užití vnitřní vrstvy povlékané polyethylenem užívaným jako bariéra proti mastnotě

 

Luxusní papírové tašky

Nabízíme také papírové tašky pro luxusní zboží o vysokých gramážích papíru s možností laminace a bavlněným úchytem. Používají se zejména pro drahé a luxusní zboží jako jsou hodinky, šperky a podobně. Na tyto papírové taštičky nabízíme zejména offsetový tisk,který umožňuje rozlišení maximální možné kvality s možností laku či laminace. Vzhledem k okruhu využití a způsobu výroby tohoto produktu jsme schopni nabídnout výrobní série již od 500 ks.

 

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši firmu.

 

 

Fotogalerie