Papírové tašky s plochým úchytem

 

Papírové tašky s potiskem


Papírové tašky jsou široce užívány v průmyslové výrobě například pro balení kočkolitu, krmiva pro zvířata nebo dřevěného uhlí či briket. Dále se papírové tašky užívají také v obchodních řetěžcích,pekařstvích, fast-foodech, módních obchodech a podobně.

Rozlišujeme dva druhy úchytů papírových tašek.

 

Papírové tašky s plochým úchytem

Nejčastěji jsou tyto papírové tašky užívány v průmyslu a fast-foodech pro odnos jídla s sebou. Co se týče papírových tašek pro průmyslovou výrobu, jsou zpravidla dvouvrstvé a jsou vhodné také pro automatické balící linky s vysokým výkonem. Vysoká kvalita papírových tašek umožňuje bezproblémový chod v jakékoli výrobě. V případě balení mastného produktu je možné užít papír povlékaný PE, který poskytuje proti mastnotě výbornou bariéru. Plochý úchyt papírové tašky je příjemnější na uchopení i při těžším obsahu tašky, proto jej vídáme například na papírových taškách pro zvířecí krmivo, které může mít i přes 10 kg.

Papírové tašky s plochým úchytem

 

 

 

Technické možnosti papírových tašek

 

Rozměry

 

Šíře Délka Dno
175 - 450 mm 230 - 670 mm 70 - 220 mm

Další možnosti

  • gramáž papíru 70 gsm - 120 gsm
  • plochý úchyt lepený zevnitř, zvenku nebo v případě dvouvrstvých tašek mezi vrstvami
  • možnost užití vnitřní vrstvy povlékané polyethylenem užívaným jako bariéra proti mastnotě

 

Luxusní papírové tašky

Nabízíme také papírové tašky pro luxusní zboží o vysokých gramážích papíru s možností laminace a bavlněným úchytem. Používají se zejména pro drahé a luxusní zboží jako jsou hodinky, šperky a podobně. Na tyto papírové tašky nabízíme zejména offsetový tisk, který umožňuje rozlišení maximální možné kvality s možností laku či laminace. Vzhledem k okruhu využití a způsobu výroby tohoto produktu jsme schopni nabídnout výrobní série již od 500 ks.

 

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši firmu.

 

 

 

Fotogalerie