Papírové tašky velkoobchod

 

Papírové tašky velkoobchod

Vyrábíme papírové tašky pro velkoobchody i maloobchody. Používají se nejen v obchodních řetězcích, ale i ve firmách, dovážkových službách nebo v průmyslové výrobě. Pokud máte firmu v potravinářském průmyslu nebo prodáváte léčiva, můžete si papírové tašky objednat právě u nás, máme totiž potřebnou certifikaci i pro tato odvětví.

Papírové tašky vyrábíme na míru z recyklovaného papíru, proto mají hnědou nebo bílou barvu. Můžete si u nich vybrat konkrétní velikost, úchyt lepený zevnitř, zvenku nebo mezi vrstvami, gramáž papíru od 70 gsm do 120 gsm, druh potisku nebo je možné vaši tašku ochránit proti mastnotě a povléct ji zevnitř polyethylenem. Pokud nevíte, jaký typ papírové tašky zvolit, nebojte se nás kontaktovat, my vám s výběrem vhodného typu pomůžeme.

Velmi oblíbené jsou reklamní papírové tašky s potiskem, jelikož reprezentují danou společnost. Většinou jsou potištěny logem společnosti, jejím sloganem nebo jsou vyrobeny ve firemních barvách. Díky tomu se z papírových tašek stává tzv. „chodící reklama“ vaší firmy. Dodáme vašemu velkoobchodu papírové tašky podle vašich představ.

Objednávku papírových tašek pro váš velkoobchod, maloobchod nebo firmu vám doručí naši smluvní partneři až do firmy.

 

 

Úchyty papírových tašek

Nabízíme tři druhy úchytů papírových tašek, ze kterých si můžete vybrat:

 • Plochý úchyt – tento úchyt je vhodný pro tašky, u kterých předpokládáte, že se v nich budou nosit těžší věci, například nákup ze supermarketu.
 • Kroucený úchyt – tento úchyt působí elegantně, využívá se hlavně u tašek pro módní obchody.
 • Bavlněný úchyt – tento úchyt působí velmi luxusním dojmem, tašky s tímto úchytem se využívají pro dražší a jedinečné zboží.
 

 

Potisk papírových tašek

Pro potisk papírových tašek pro velkoobchody, maloobchody a další firmy využíváme nejmodernější technologie a vysoce výkonné tiskárny.

Nabízíme tyto druhy tisku:

 • Offsetový – tento druh tisku se hodí na luxusnější papírové tašky, používáme jak hlubotiskové barvy, tak i Electro Beam barvy. Tiskneme pomocí EB barev, které jsou vhodné pro papírové tašky určené do potravinářského průmyslu.
 • Flexografický – tento druh tisku se chlubí vysokým rozlišením. Možnost potisku až osmi barvami. Garantujeme kvalitu nejen proto, že máme zkušené tiskaře, ale i díky vysoké jakosti papíru.

Protože je naše výroba velmi vytížená, přijímáme objednávky na potisk papírových tašek minimálně od 10 000 kusů, to je jedna paleta zboží.

 

Proč reklamní papírové tašky právě od nás?

 • Budete mít tašku podle vašich představ – poradíme si s vašimi nejrůznějšími požadavky za využití nejmodernějších technologií. Jak bylo řečeno, můžete si vybrat z různých rozměrů, druhů úchytů, barvy nebo potisku.
 • Jsme ekologičtí – papírové tašky vyrábíme z recyklovaných materiálů, a navíc je možné je dále recyklovat. Papírová taška se rozloží mnohem rychleji než ta z plastu.
 • Naše taška bude propagovat vaši značku – papírová taška slouží jako elegantní a nenucená propagace vaší značky.
 • Papírové tašky působí luxusním dojmem – dodáme vám tašky, které přidají hodnotu vašim výrobkům a budou vizuálně atraktivní pro vaše zákazníky. Papírová taška zkrátka vypadá dobře.
 • Vysoká nosnost našich tašek – i když se to nezdá, papírové tašky mají vysokou nosnost, některé třeba i 10 kg. Pro nošení těžších věcí je nejlepší taška s plochým úchytem, který je pro ruku velice komfortní.
 • Dodáváme do Česka, ale i do zahraničí – vyrábíme papírové tašky pro velkoobchody, maloobchody a další firmy nejen v Česku, ale po celém světě.
 • Vaši objednávku doručíme až k vám – vaše papírové tašky vám doručí naši smluvní partneři kamkoliv budete chtít.

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši firmu.

 

Fotogalerie