Výroba papírových obalů a tašek

 

Výroba papírových obalů a tašek

Výroba papírových obalů je naše specialita. Jsme výrobce papírových tašek, papírových sáčků a papírových pytlů. Vyrábíme papírové obaly pro velkoobchody i pro maloobchod. Naše produkty z hnědého nebo bílého papíru se používají jak v obchodních řetězcích, tak i ve firmách, při dovozu jídla a v průmyslové výrobě. Naše papírové obaly můžete bez starostí používat v potravinářském průmyslu nebo v průmyslu s léčivy, máme totiž pro tato odvětví potřebnou certifikaci.

Jsme experty v odvětví papírových obalů, naše společnost byla založena v roce 2008, ale s papírem jsme to uměli už daleko dříve. Naše firma už několik let sídlí ve Frýdlantu nad Ostravicí, naše prostory splňují ty nejpřísnější normy a věříme, že s našimi papírovými taškami, obaly a jinými výrobky jsou spokojeni všichni zákazníci, i ti nejnáročnější.

Naší misí je dodávat papírové obaly pro velkoobchody v té nejlepší kvalitě. Máte nějaké speciální přání? Ozvěte se nám a my vám pomůžeme s výběrem papírových obalů.

V naší nabídce najdete různé druhy papírových obalů

 • Papírové tašky s plochým a krouceným úchytem
 • Papírové sáčky s obdélníkovým dnem a kupecké sáčky
 • Papírové sáčky s okénkem a s křížovým dnem
 • Papírové pytle otevřené a s ventilem

 

10 důvodů, proč si vybrat papírové obaly právě u nás

 1. Jsme experty v oboru.
 2. Vyrobíme vám papírové obaly podle vašich představ.
 3. Naše papírové obaly jsou ekologické a šetrné k přírodě.
 4. U papírových tašek si u nás můžete vybrat z různých provedení.
 5. Naše papírové obaly můžete používat v potravinářském průmyslu.
 6. Papírové tašky mají vysokou nosnost a jsou navíc stylové.
 7. Papírové obaly dodáme do Česka, ale i do zahraničí.
 8. Naše papírové obaly budou skvěle reprezentovat vaši značku.
 9. Nabízíme kvalitní potisk všech našich papírových obalů.
 10. Na naše produkty se můžete na 100 % spolehnout.

 

Vyrábíme papírové tašky s různými úchyty a na různé použití

Papírové tašky se v současnosti používají prakticky denně. Nejen, že jsou skvělým ekologickým řešením, jsou také velmi estetické, zároveň minimalistické a v neposlední řadě jsou vlastně takovou chodící reklamou pro váš obchod nebo e-shop.

Nabízíme několik druhů papírových tašek jako jsou například papírové tašky s plochým úchytem, které jsou charakteristické svou vysokou nosností. Používají se nejčastěji na rozvoz jídla nebo potravin a díky plochému úchytu skvěle padnou do ruky.

Papírové tašky s krouceným úchytem jsou elegantnější verzí naší papírové tašky a díky kroucenému úchytu se používají hlavně v obchodech s oblečením nebo v jiných podobných řetězcích.

Vyrábíme také luxusní papírové tašky s bavlněným úchytem, ty jsou určeny hlavně pro luxusní zboží, protože jsou velmi reprezentativní.

Prodáváte spíše tekuté zboží? I pro vás se v našem sortimentu něco najde, vyrábíme také papírové tašky na víno, které slouží k odnosu lahví všeho druhu.

 

Papírové sáčky jsou naší specialitou

Potřebujete do své prodejny papírové sáčky na pečivo nebo na jiné zboží? V naší nabídce papírových obalů si rozhodně vyberete ten pravý sáček.

Papírové sáčky s obdélníkovým dnem jsou u našich zákazníků velmi oblíbené, jsou na první pohled velmi estetické, a ještě k tomu ekologické. Můžou být použity na balení rýže, mouky nebo dokonce koření. Používají se tedy většinou na balení sypkých směsí.

Papírové sáčky ploché kupecké jsou vhodné například na balení pečiva nebo různého fastfoodu od kuřat až po hamburgery. Tento druh sáčků nabízíme i s PP okénkem nebo bez. Můžeme také papír opatřit vrstvou proti mastnotě.

Papírové sáčky s křížovým dnem jsou typické svou křížovou záložkou. Jsou vhodné na potraviny, bylinky, ale také na menší předměty nebo psí exkrementy.

 

Vyrábíme také papírové pytle

V naší nabídce najdete dva druhy papírových pytlů, nabízíme papírové pytle otevřené, které se používají na větší množství sypkých materiálů včetně krmiva nebo různých stavebních materiálů.

Dalším druhem jsou papírové pytle s ventilem, jsou velmi pevné a odolné. Zároveň také nezatěžují tolik životní prostředí a jejich nosnost se pohybuje okolo 50 kg. Jsou tedy vhodné na různé stavební materiály.

 

Potisk papírových obalů

Všechny naše obalové materiály mohou být potištěny velmi kvalitním potiskem. O tisk se u nás starají zkušení tiskaři, kteří ví, co a jak, takže váš papírový obalový materiál je v dobrých rukou. V naší firmě používáme dva druhy tisku, a to flexografický tisk a offsetový tisk.

 • Flexografický tisk je specifický tím, že jsou tyto barvy ředitelné vodu, tudíž jsou zdravotně nezávadné. Flexografický tisk nám umožňuje tisknout až 8 barvami a máme možnost také na vaše vybrané papírové obaly nanést flexo lak.
 • Offsetový tisk vyniká tím, že je určen primárně pro použití ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu. Díky Electron Beam (EB) barvám jsou naše papírové obaly zdravotně nezávadné, barvy jsou totiž sušeny pomocí elektronového paprsku a ten zajišťuje, že poté z potisku neunikají žádné škodliviny. Offsetový tisk zvládne potisk až 6 barvami.

 

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši firmu.