Papírové tašky na víno

Papírové tašky na víno

Papírové tašky na víno jsou ideální nejen k odnosu vína, ale i pro marketingovou propagaci podniku. Proto jsou vhodným pomocníkem jak pro vinaře a prodejce vín, tak i pro podniky, využívající tašky na víno k dárkovým a reklamním účelům.
 

Papírové tašky lze využít jako:

 • papírové tašky na víno
 • papírové tašky na šampaňské
 • papírové tašky na destiláty
 • papírové tašky na pivo
 • papírové tašky na slivovici
 • papírové tašky na další lahvové speciality

 

Proč papírové tašky na víno právě od nás?

 1. Ochrana přírody – k výrobě papírových tašek využíváme buď jen recyklovaný papír nebo tzv. papírový MIX, skládajícího se z „kraft“ papíru a recyklovaného papíru. Tašky jsou tedy vyráběné z recyklovaného papíru, který lze dále recyklovat. Navíc je lze díky vysoké kvalitě používat i opakovatelně.
   
 2. Neomezené možnosti – tašky vyrábíme na míru přesně podle vašich představ. Zvolit si můžete jejich rozměr, gramáž papíru a typ úchytu. Dále nabízíme i možnost potisku, laminování či lakování.
   
 3. Propagace značky – tašky vám můžeme potisknout logem vaší společnosti, díky čemuž se stanou chodící reklamou vaší značky, což napomáhá k budování a posilování povědomí o značce.
   
 4. Elegance – vyrábíme i luxusní laminované tašky s bavlněným úchytem, které jsou ideální pro dárkové a marketingové účely.

                                                                                       Tašky na víno

Úchyty papírových tašek

Pro dárkové a marketingové účely bývá nejčastěji využíván bavlněný úchyt, který podpoří luxusní vzhled papírových tašek na víno.

U odnosných tašek bývají nejvíce využívány kroucená ucha, která jsou levnější úchytovou alternativou.

Je možné si zvolit i plochý úchyt, nicméně tento typ úchytu není u tašek na víno příliš vyhledávaný.

 

Potisk papírových tašek na víno

Provádíme i potisk tašek, vybrat si můžete ze dvou typů tisku, a to flexografického a offsetového. Díky našim vysoce výkonným moderním tiskárnám vám můžeme zaručit vysokou kvalitu tisku. Tisk může být i celoplošný. Dále nabízíme i možnost laminování či lakování.

 

Minimální odběr

Vzhledem k vytíženosti výrobního procesu vyrábíme papírové tašky na víno s potiskem od 10 000 kusů.

 

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky na víno pro vaši firmu.