Papírové tašky s logem

 

Papírové tašky s logem

Papírové tašky s logem jsou hojně využívány k propagaci společnosti, jelikož díky tomuto potisku se z papírových tašek stává chodící reklama vaší značky

Tyto papírové tašky jsou často využívány pro odnos zakoupených produktů, reklamních předmětů či dárků. Mají tak přidanou hodnotu jak pro podnik, tak i pro zákazníky, jelikož budují a posilují povědomí o značce a zároveň slouží jako přenoska věcí.

 

Proč papírové tašky s logem?

 1. Ochrana přírody - nabízíme papírové tašky, které jsou vyráběny z již recyklovaného papíru anebo také z tzv. papíru MIX, který je vyroben ze dvou složek - papíru “kraft” a recyklovaného papíru. Tyto tašky vyrábíme tedy z obnovitelných surovin, které se dají dále recyklovat. Proto v porovnání s igelitovými taškami jsou mnohem šetrnější k životnímu prostředí.
   
 2. Vysoká nosnost – díky možnosti vysoké gramáže tašek a několika typů úchytů se nemusíte bát, že se vaši zákazníci budou nespokojení vracet s protrhnutými taškami.
   
 3. Neomezené možnosti – díky našim nejmodernějším technologiím jsme schopni splnit všechna vaše přání – od rozměrů a gramáže tašky až po grafické zpracování.
   
 4. Propagace značky – designové papírové tašky s logem přilákají pohledy od mnoha kolemjdoucích.
   
 5. Elegance – vyrábíme i luxusní tašky s bavlněným úchytem, které zákazníci budou hrdě nosit.
Tři papírové tašky s plochým úchytem

 

Potisk papírových tašek

Díky modernímu vybavení a vysokému výkonu tiskáren jsme schopni garantovat velmi vysokou kvalitu potisku. Tisk může být i celoplošný, tzn. od okraje k okraji. Nabízíme možnost laku či laminace.

Vzhledem k vytíženosti výrobního procesu dokážeme nabídnout potisknuté tašky v minimálním množství 10 000 ks.

Vybrat si můžete z těchto typů tisku:

 • Flexografický tisk – možnost potisku až 8 barvami s vysokým rozlišením. Je možné nanést i flexo lak.
 • Offsetový tisk – možnost potisku až 6 barvami. Používáme EB (Electro Beam) barvy i roto (hlubotiskové) barvy. Tento typ tisku se využívá především u luxusních papírových tašek s bavlněným úchytem.
Tři papírové tašky s krouceným úchytem

 

Úchyty papírových tašek

Vybrat si můžete z těchto tří druhů tašek:

 • Papírové tašky s plochým úchytem – nejčastěji se používají v průmyslu, jelikož se dobře drží, i když je obsah tašky těžší. Dále se využívají ve fast-foodech pro odnos jídla s sebou.
 • Papírové tašky s krouceným úchytem – používají se zejména v módních obchodech.
 • Papírové tašky s bavlněným úchytem – používají se především pro luxusní zboží jako jsou šperky či hodinky. Tento úchyt působí v kombinaci s lakem či laminací tašky velmi elegantně.

 

Nejpoužívanější rozměry a použití

Papírové tašky vyrábíme na míru dle vašich požadavků. Nabízíme velkou škálu rozměrů, gramáže papíru a možnost povléct vnitřní vrstvu tašky PE (polyethylenem), aby se zabránilo mastnotě. Tašky vyrábíme několikavrstvé, většinou 2-vrstvé nebo 3-vrstvé.

 

Našimi nejpoužívanějšími taškami jsou:

Modrá ikona papírové tašky na jídlo

“Lunch bags”

Používají se na odnos jídla z restaurací (take away) a rozvoz. Většinou se jedná o hnědé nebo bílé tašky z kraft papíru s plochými uchy. Nejpoužívanější rozměry jsou:

 • 32+22x24
 • 26+17x25
 • 32+17x27

Modrá ikona papírové nákupní tašky

“Grocery bags”

Používají se především jako odnosné tašky na nákup v obchodech. Jedná se obvykle o hnědé nebo bílé kraftové papírové tašky s plochými uchy. Nejčastěji používané rozměry jsou: 

 • 32+16x39
 • 32+16x44
 • 32+12x40

Zaujala vás naše nabídka? Ozvěte se nám a objednejte si papírové tašky pro vaši firmu.

 

Fotogalerie